przycisk umów wizytę Panaceum

Lekarze medycyny estetycznej w Warszawie

lek Antoni Krajewski

Antoni Krajewski

lek. medycyny, chirurg

Antoni Krajewski

Absolwent Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się zakresu chirurgii ogólnej. Pracownik Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej. Posiada doświadczenie w zakresie diagnostyki i leczenia chorób tj. choroby jamy brzusznej, przepukliny, powikłania cukrzycy w tym stopy cukrzycowej, choroby pęcherzyka żółciowego, zmiany skórne, ropnie, limfadenopatia (pow. ww. chłonnych), łuszczaki, kaszaki, włókniaki, owrzodzenia, niewydolność żylna, żylaki kończyn dolnych, oparzenia, zastrzał, zanokcica, zakrzepica żył kończyn dolnych, nagniotki, modzele.

dr Adriana Nowak

Adriana Nowak

lek. medycyny

Adriana Nowak

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2016 roku odbywa szkolenie specjalizacyjne z chirurgii ogólnej w Oddziale Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Onkologicznej Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego.

Do jej zainteresowań należy chirurgia ogólna, naczyniowa, medycyna estetyczna oraz przeszczepy włosów.

Pozostaje członkiem Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran, zajmuje się leczeniem ran przewlekłych terapią podciśnieniową. Jest autorką i współautorką artykułów w czasopismach medycznych.

Paweł Błaszczyszyn

lek. medycyny

Paweł Błaszczyszyn

Jest lekarzem pasjonującym się i praktykującym medycynę naturalną od roku 1990. Stosuje metody o udokumentowanej skuteczności leczniczej i nie praktykuje „wydumanych” terapii.
Absolwent warszawskiej A.M. Specjalista w zakresie różnych odmian akupunktury, Ryodoraku, homeopatii,  dietetyki i ziołolecznictwa, walki z bólem, leczenia nałogów, psychoterapii oraz różnych technik medycyny manualnej i masażu. Kierownik Warszawskiego Centrum Medycyny Naturalnej KOMED.

Wykonuje i ocenia immunodiagnostykę z krwi na nietolerancje pokarmowe związane z szeregiem chorób. Pomaga ludziom w walce z nałogami palenia papierosów i problemem alkoholowym za pomocą akupunktury i psychoterapii. Jest człowiekiem pogodnym, mającym bezpośredni i ciepły kontakt z pacjentami. Poświęca im dużo czasu. Wizyta trwa przeciętnie godzinę. Bierze czynny udział w wielu wydarzeniach i programach telewizyjnych, związanych z medycyną naturalną. W życiu prywatnym maluje obrazy, rysuje rysunki satyryczne, pisze wiersze, zajmuje się czynnie sportem, ogrodnictwem i uwielbia podróże.

Poznaj wszystkich naszych specjalistów

Menu