Jesteśmy zespołem specjalistów, skoncentrowanym na jakości świadczonych usług i skutecznej pomocy w procesie odzyskiwania zdrowia. Mocno identyfikujemy się z naszym miejscem pracy i głęboko wierzymy w uzdrawiającą i samonaprawczą moc ludzkiego organizmu, który pozbawiony obciążeń, oczyszczony i wzmocniony odpowiednią dietą i suplementacją, ma wszelkie szanse odzyskać pełne zdrowie i witalność. Nie leczymy tylko chorób, a całego człowieka.

Najlepszych lekarzy i dietetyków w Warszawie
zajdziesz w Centrum Promocji Zdrowia Panaceum

mgr inż. Katarzyna Rozbicka

dietetyk katarzyna rozbicka

Dietetyk, biotechnolog żywności, technik analityki medycznej. Absolwentka Biotechnologii Żywności w Szkole Głównej Gospodarstwa  Wiejskiego w Warszawie, z tytułem magistra inżyniera. Jest dyplomowanym dietetykiem oraz analitykiem medycznym.

Więcej o mnie: Kierunkowe wykształcenie, które zdobyłam, wyposażyło mnie w umiejętności z zakresu żywienia człowieka zdrowego i chorego oraz prowadzenia profilaktyki dotyczącej chorób dietozależnych. Dbam o to, by stale rozwijać swoją wiedzę, biorę udział w specjalistycznych kursach i konferencjach. Do moich Pacjentów zawsze podchodzę indywidualnie, uwzględniając ich potrzeby, możliwości ich organizmów, tak, by w optymalny sposób wpłynąć na stan ich zdrowia.

mgr inż. Karolina Czyżowska

dietetyk kliniczny, technolog żywności i żywienia. Ukończyła studia z tytułem magistra inżyniera na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Jest dyplomowanym dietetykiem, o specjalizacji dietetyk kliniczny.

Więcej o mnie: W pracy z pacjentem najważniejsze dla mnie jest holistyczne podejście. Dzięki temu pacjenci są w stanie osiągnąć poprawę stanu zdrowia co jest dla mnie niesamowitą motywacją w wykonywanej pracy. Specjalizuję się w dietoterapii i suplementacji w chorobach: przewodu pokarmowego, układu krążenia, autoimmunologicznych, nowotworowych, a także otyłości. Ponadto prowadzę kuracje oczyszczające organizm, przeciwgrzybicze i przeciwpasożytnicze. Swoje zalecenia opieram na szczegółowej analizie wyników badań krwi czy też wyników testów nietolerancji pokarmowej. Biorę udział w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych, dzięki czemu stale poszerzam swoją wiedzę.

Małgorzata Błońska

dietetyk Małgorzata Błońska

Dietetyk, licencjonowany promotor zdrowia, technik analityki medycznej  z wieloletnim doświadczeniem w zakresie mikroskopowego badania żywej kropli krwi. Ukończyła dietetykę na Akademii Dietetyki w Warszawie,  dietetykę profilaktyczną i leczniczą w tradycyjnej medycynie chińskiej oraz żywienie dzieci i młodzieży pod kierunkiem dr Agnieszki Krzemińskiej.

Więcej o mnie: Specjalizuję się w żywieniu osób z chorobami cywilizacyjnymi, do których zalicza się: choroby autoimmunologiczne, sercowo-naczyniowe, nowotworowe, cukrzycę, alergie i nietolerancje pokarmowe. Pracując z Pacjentem zwracam uwagę na indywidualne podejście do każdej osoby, jej zdrowotnych problemów. Proces powrotu do zdrowia i szczupłej sylwetki jest efektem naszej wspólnej pracy i zaangażowania. Ważniejsze niż szybkie tempo odchudzania jest jego bezpieczeństwo i uzyskanie trwałych efektów oraz znalezienie przyczyny problemów – to uzmysławiam moim Pacjentom i nad tym z nimi pracuję.

mgr Marcin Skrzypczak

dietetyk Marcin Skrzypczak

Technik analityki medycznej, dietetyk, technik technologii żywienia, absolwent Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie na Wydziale Dietetyki oraz Planowania Żywieniowego. Należy do: Polskiego Stowarzyszenia Praktycznej Terapii Otyłości, Polskiego Towarzystwa Dietetyki, Polskiej Federacji Edukacji w Diabetologii oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością.

Więcej o mnie: Jestem dietetykiem z zawodu i zamiłowania, w czasie praktyki zawodowej zebrałem cenne doświadczenia, które wykorzystuję, pracując z Pacjentami cierpiącymi na różne schorzenia. Specjalizuję się w dietach odpowiednich dla: zaburzeń mikroflory jelit, nietolerancji pokarmowych, alergii, autyzmu, schorzeń układu ruchu, zakażeń pasożytniczych, grzybicy przewodu pokarmowego. Terapia, którą proponuję moim Pacjentom ma na celu normalizację masy ciała, a w konsekwencji poprawę stanu zdrowia i samopoczucia. Sądzę, że trwała zmiana nawyków żywieniowych, racjonalnie zaplanowana oraz indywidualnie dobrana aktywność fizyczna wsparta suplementacją, przynoszą wymierne rezultaty. Udzielam wywiadów do lokalnej prasy i piszę artykuły, dzięki czemu mogę edukować i docierać do szerszej społeczności Warszawy. Swoją wiedzę również ciągle poszerzam i zdobywam nowe kwalifikacje, biorąc udział w konferencjach naukowych i szkoleniach odbywających się w kraju i za granicą. Bardzo sobie cenię pracę z ludźmi, a kontakt z Pacjentem jest dla mnie źródłem ogromnej satysfakcji zawodowej.

Moje zalecenia dietetyczne mają za zadanie przekazać każdemu Pacjentowi podstawowe zasady zdrowego żywienia oraz szeroko rozumianej profilaktyki zdrowia. Pracując jako doradca żywieniowy, zawsze kieruję się mottem „Gdy ma się zdrowie, można prawie wszystko, lecz gdy go zabraknie, to po co to wszystko”.

Izabela Borowiecka

Lekarz Medycyny Izabela Borowiecka – specjalista chorób wewnętrznych.

Doktor Izabela Borowiecka jest doświadczonym lekarzem praktykującym wcześniej w Wielkiej Brytanii. Jej działania ukierunkowane są na pojawiające się w medycynie światowej nowe trendy w leczeniu, które skupione są na profilaktyce chorób i stosowaniu nietoksycznych środków wspierających dochodzenie do zdrowia. Dlatego też zajmuje się: homeopatią, akupunkturą, irydologią oraz psychoonkologią – co stanowi pewien zwrot ku medycynie wschodu uznającej wzajemny wpływ na siebie ciała i psychiki i jest zgodne z najnowszą wiedzą medyczną.

Andrzej Olszewski

Lekarz medycyny Andrzej Olszewski – specjalista chorób wewnętrznych i medycyny rodzinnej

Praktykuje od 1991 roku. W tym czasie zdobył dużo doświadczenia w leczeniu chorób wewnętrznych i wyspecjalizował się w terapii schorzeń bakteryjnych i pasożytniczych, jak: świerzbowiec, chlamydia, borelioza, różnych form grzybic i wielu innych. Dużą wagę przywiązuje do profilaktyki chorób i edukacji pacjentów w tym zakresie. Alternatywnie stosuje naturalne formy leczenia.

Biegle zna język niemiecki i angielski

Monika Różycka

Trener personalny, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Trener osobisty zajęć fitness i siłowni, obecnie także treningów EMS. Pomoże Ci zadbać o kształtowanie sylwetki, poprawę kondycji fizycznej i wzmocnienie mięśni, a także w rehabilitacji ruchowej. Zaangażowana, motywująca, każde zajęcia to wysiłek na miarę Twoich potrzeb oraz możliwości.

Łukasz Matusiak

trener personalny Łukasz Matusiak

Absolwent Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW, trener personalny – pracując z ciałem, w sposób praktyczny wykorzystuje teoretyczną wiedzę z zakresu żywienia, zdobytą w czasie studiów.
Więcej o mnie: Jestem przekonany, że dieta o prawidłowo zbilansowanym składzie mikro- i makroelementów oraz odpowiednio dobrana i właściwe zaplanowana aktywność fizyczna pozwalają utrzymać homeostazę w organizmie oraz uzyskać wymarzoną sylwetkę.

Swoją wiedzę nieustannie poszerzam, biorąc udział w szkoleniach i konferencjach naukowych poświęconych żywieniu i dietetyce. Natomiast jako czynny zawodnik sportów sylwetkowych Federacji IFBB własnym przykładem świadczę, że podejmując wyzwanie pracy nas sobą pod moją opieką i zgodnie z moim wskazówkami, możliwe jest osiągnięcie zamierzonego celu.

Moją specjalnością są: odchudzanie oraz żywienie osób aktywnych fizycznie. Moim Klientom skutecznie pomagam w pozbywaniu się zbędnych kilogramów i utrzymywaniu trwałych efektów naszej pracy.

Wszystkich zainteresowanych uzupełnieniem naszego programu dietetycznego o treningi personalne zapraszamy do kontaktu.

Zbigniew Błoński

Trener personalny, absolwent Polish Canadian CranioSacral Therapy Institute, specjalista w dziedzinie masażu czaszkowo-krzyżowego. Doświadczenie w zawodzie trenera oraz wiedza na temat żywienia ma odzwierciedlenie w jego pracy. Z sukcesem może poprowadzić również Twoje treningi. Jako pasjonat sportu motywuje własnym przykładem.

***

W jakich problemach pomagamy (diagnozujemy przyczyny poniższych chorób i służymy pomocą w leczeniu):

  • Alergie skórne i pokarmowe, Anemia, Astma, Candida, Celiakia
  • Choroby skóry: Atopowe zapalenie skóry, Trądzik, Łuszczyca , Egzema, Grzybica, Drożdżyca i inne
  • Choroby immunologiczne: Hashimoto, Toczeń, Reumatyzm (RZS) i inne choroby z autoagresji
  • Fibromialgia, Grzybica, Nadciśnienie, Nadwrażliwość pokarmowa, Nietolerancje pokarmowe
  • Migrena, Osteoporoza, Osłabienie organizmu (częste infekcje)
  • Pasożyty u dorosłych i dzieci – wykrywanie i leczenie
  • Profilaktyka chorób cywilizacyjnych takich jak: Nowotwory, Miażdżyca, Udar, Zawał, Cukrzyca, Nadciśnienie tętnicze i inne
  • Zaburzenia odżywiania: Brak apetytu, Nadmierny apetyt, Nadwaga, Otyłość, Zespół metaboliczny i inne
  • Zaburzenia hormonalne, Zakwaszenie organizmu, Zapalenie stawów, Zapalenie zatok
  • Zaparcia, Zespół jelita nadwrażliwego

Oferujemy także skuteczną dietoterapię pomocną w problemach psychicznych i neurologicznych takich jak depresja, nerwice, ADHD, ADD i inne.

Zadzwoń lub napisz do nas – opowiedz jaki masz problem – doradzimy Ci odpowiednią diagnostykę i program leczenia.

ZAPRASZAMY
  PANACEUM s.c.