przycisk umów wizytę Panaceum

NOWY ROK, NOWE MOŻLIWOŚCI W KLINICE SIENNEJ W WARSZAWIE!

Na rozbiegu 2021 roku, mogę już w pełni podsumować ostatni, bardzo trudny dla wszystkich rok 2020. Pomimo olbrzymich wyzwań, które stanęły przed nami w marcu ubiegłego roku, już teraz mogę śmiało stwierdzić, że nie tylko jako placówka medyczna, ale także jako Zespół poradziliśmy sobie fantastycznie. Zapraszamy do podsumowania roku 2020 z perspektywy Marcina Skrzypczaka, Prezesa Centrum Zdrowia Panaceum, Kliniki Przeszczepu Włosów oraz Kliniki Sienna!

Rok 2020 to dla nas rok nowych doświadczeń

Ubiegły rok pokazał nam jak ważna w biznesie, także medycznym, jest elastyczność. Dosłownie z dnia na dzień wprowadziliśmy z sukcesem bardzo rygorystyczne procedury bezpieczeństwa, mające na celu pełną ochronę naszych Pacjentów. Dezynfekcja dosłownie wszystkich i wszystkiego, systematyczne ozonowanie pomieszczeń, bezkolejkowa obsługa Pacjentów oraz system pracy zmiennej, mający na celu utrzymanie minimum składu pracowników w placówce. To wszystko udało nam się osiągnąć w bardzo krótkim czasie. To dzięki temu mogliśmy działać nieprzerwanie przez cały 2020 rok. W tym miejscu muszę podziękować mojemu Zespołowi za fantastyczną elastyczność, zaangażowanie i pasję, która w tych trudnych czasach najbardziej dała o sobie znać.
Efekt? Tysiące wykonanych badań laboratoryjnych, 200 konsultacji dietetycznych, ponad 90 zabiegów transplantacji włosów robotem ARTAS oraz 200 zabiegów wspomagających walkę z łysieniem.

Dobro Pacjentów przede wszystkim

Nasi Pacjenci mogli na nas liczyć nieprzerwanie. Wiedzieliśmy, że podczas walki z pandemią, nie znikają problemy, które wcześniej spędzały Pacjentom sen z powiek. Odpowiadając na ich potrzeby wprowadziliśmy nie tylko system e-konsultacji, ale także możliwość uzyskania indywidualnej oferty ONLINE. Te narzędzia pozwoliły nam oraz naszym Pacjentom na realizację założonych celów.
To nie wszystko. Uważnie obserwując zapotrzebowanie Pacjentów oraz pogarszający się stan publicznych placówek medycznych, w połowie roku 2020 wprowadziliśmy do oferty nowe usługi. Od sierpnia ubiegłego roku na Siennej 86, Pacjenci mogą korzystać z komfortowych zabiegów chirurgii jednego dnia, chirurgii estetycznej oraz medycyny estetycznej. Prace ułożyliśmy w taki sposób, aby czas oczekiwania na zabieg nie wynosił więcej niż 10 dni. Zabiegi wykonujemy w profesjonalnych i wygodnych warunkach, przy znieczuleniu miejscowym, co umożliwia powrót do domu jeszcze w dniu zabiegu. Muszę przyznać, że ta decyzja – była strzałem w dziesiątkę. Pacjenci doceniają krótki czas oczekiwania, brak długiej rekonwalescencji, estetyczne wykonanie zabiegów oraz bardzo wygodne warunki.

W 2021 nie zwalniamy tempa!

Plany? Cóż… Oczywiście nie zwalniamy tempa! Jako jedna z pierwszych placówek w Polsce, wykonujących zabiegi transplantacji włosów robotem ARTAS, otrzymujemy wiele zapytań z Polski i z zagranicy dotyczących szkoleń medycznych w naszej Klinice. Cieszy nas wizerunek eksperta – długo na niego pracowaliśmy. Mam nadzieję, że już wkrótce będę mógł zaprezentować kolejny brand – tym razem szkoleniowy, pod adresem Sienna 86 w Warszawie!
Pandemia trwa nadal. W Nowy Rok weszliśmy zatem ze starym bagażem. Mając za sobą Zespół Kliniki Siennej, skrojoną na miarę potrzeb Pacjentów ofertę oraz doświadczenia z bardzo wymagającego roku 2020, jesteśmy gotowi na nowe wyzwania. Jestem pewien, że to będzie dobry rok!

5/5 - (2 votes)
Udostępnij artykuł w swojej sieci:
Menu