Od 2008 roku służymy Państwu dostępną niemal od ręki nowoczesną diagnostyką, profesjonalnymi poradami, a przede wszystkim wsparciem i pomocą w przywracaniu równowagi i zdrowia całego organizmu.

Stawiając na szeroko rozumianą profilaktykę oraz promocję zdrowego stylu życia, dajemy naszym Klientom możliwość zadbania o siebie w prawdziwie europejskim stylu. Posiadamy do Państwa dyspozycji trzy komfortowe, klimatyzowane gabinety oraz komfortową salę fitness by wizyty u nas przebiegały w przyjaznej atmosferze, bez niepotrzebnego stresu i dyskomfortu. Przestronne i nowoczesne wnętrza naszego Centrum sprawiają, że korzystanie z naszych usług jest także przyjemnością.

Tworzymy wyjątkowy zespół specjalistów: lekarzy, pielęgniarek, dietetyków, instruktorów fitness oraz diagnostów i wiemy, jak pomóc Państwu w osiągnięciu i utrzymaniu tego, co najcenniejsze – zdrowia i długiego życia całej rodziny.

Nasi eksperci od zdrowia są zaangażowani, profesjonalni i pomocni na każdym etapie Państwa powrotu do zdrowia, starają się, by nasze wspólne działania opierały się na indywidualnym podejściu do każdej osoby i przebiegały w komfortowej i miłej atmosferze.

Nasza skuteczność i zadowolenie naszych Klientów są dla nas wielką wartością i stanowią źródło codziennej satysfakcji, a nasze podejście do pacjenta jest świadome i nieinwazyjne. Traktujemy człowieka jako całość – szukamy przyczyn problemów zdrowotnych i dobieramy najlepsze metody ich rozwiązania.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, by nasza pomoc była w zasięgu ręki, Warszawskie Centrum Promocji Zdrowia Panaceum, umieściliśmy w Śródmieściu na styku z dzielnicą Wola, zapewniając niezmiennie wysoką jakość usług, łatwy i szybki dostęp do wizyt lekarskich i diagnostycznych oraz do specjalistycznych, nowoczesnych badań.

Bardzo dbamy o wysoki poziom usług, zgodny z obowiązującymi standardami tak, by jak najlepiej chronić i pielęgnować zdrowie naszych Klientów.

Wideoprzewodnik

Nasza placówka