przycisk umów wizytę Panaceum

Dietetycy Warszawa

Marcin Skrzypczak

Technik analityki medycznej, dietetyk, technik technologii żywienia, absolwent Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie na Wydziale Dietetyki oraz Planowania Żywieniowego. Należy do: Polskiego Stowarzyszenia Praktycznej Terapii Otyłości, Polskiego Towarzystwa Dietetyki, Polskiej Federacji Edukacji w Diabetologii oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością.

Jestem dietetykiem z zawodu i zamiłowania, w czasie praktyki zawodowej zebrałem cenne doświadczenia, które wykorzystuję, pracując z Pacjentami cierpiącymi na różne schorzenia. Specjalizuję się w dietach odpowiednich dla: zaburzeń mikroflory jelit, nietolerancji pokarmowych, alergii, autyzmu, schorzeń układu ruchu, zakażeń pasożytniczych, grzybicy przewodu pokarmowego. Terapia, którą proponuję moim Pacjentom ma na celu normalizację masy ciała, a w konsekwencji poprawę stanu zdrowia i samopoczucia. Sądzę, że trwała zmiana nawyków żywieniowych, racjonalnie zaplanowana oraz indywidualnie dobrana aktywność fizyczna wsparta suplementacją, przynoszą wymierne rezultaty.

Udzielam wywiadów do lokalnej prasy i piszę artykuły, dzięki czemu mogę edukować i docierać do szerszej społeczności Warszawy. Swoją wiedzę również ciągle poszerzam i zdobywam nowe kwalifikacje, biorąc udział w konferencjach naukowych i szkoleniach odbywających się w kraju i za granicą. Bardzo sobie cenię pracę z ludźmi, a kontakt z Pacjentem jest dla mnie źródłem ogromnej satysfakcji zawodowej.

Moje zalecenia dietetyczne mają za zadanie przekazać każdemu Pacjentowi podstawowe zasady zdrowego żywienia oraz szeroko rozumianej profilaktyki zdrowia. Pracując jako doradca żywieniowy, zawsze kieruję się mottem „Gdy ma się zdrowie, można prawie wszystko, lecz gdy go zabraknie, to po co to wszystko”.

Dietetyk Marcin

mgr Marcin Skrzypczak

Dietetyk

Specjaliści, którym możesz zaufać. Efekty, którymi możesz się cieszyć.

Witamy w miejscu, gdzie profesjonalizm, specjalistyczna wiedza oraz doświadczenie łączymy z zaangażowaniem, pasją i pełnym oddaniem. Poznaj Zespół Centrum Panaceum.

Menu