Dietetycy Warszawa

Karolina Czyżowska

Dietetyk kliniczny, technolog żywności i żywienia. Ukończyła studia z tytułem magistra inżyniera na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Jest dyplomowanym dietetykiem, o specjalizacji dietetyk kliniczny.

W pracy z pacjentem najważniejsze dla mnie jest holistyczne podejście. Dzięki temu pacjenci są w stanie osiągnąć poprawę stanu zdrowia co jest dla mnie niesamowitą motywacją w wykonywanej pracy. Specjalizuję się w dietoterapii i suplementacji w chorobach: przewodu pokarmowego, układu krążenia, autoimmunologicznych, nowotworowych, a także otyłości.

Ponadto prowadzę kuracje oczyszczające organizm, przeciwgrzybicze i przeciwpasożytnicze. Swoje zalecenia opieram na szczegółowej analizie wyników badań krwi czy też wyników testów nietolerancji pokarmowej. Biorę udział w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych, dzięki czemu stale poszerzam swoją wiedzę.

mgr inż. Karolina Czyżowska

Dietetyk Kliniczny

Katarzyna Rozbicka

Dietetyk, biotechnolog żywności, technik analityki medycznej. Absolwentka Biotechnologii Żywności w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, z tytułem magistra inżyniera. Jest dyplomowanym dietetykiem oraz analitykiem medycznym.

Kierunkowe wykształcenie, które zdobyłam, wyposażyło mnie w umiejętności z zakresu żywienia człowieka zdrowego i chorego oraz prowadzenia profilaktyki dotyczącej chorób dietozależnych. Dbam o to, by stale rozwijać swoją wiedzę, biorę udział w specjalistycznych kursach i konferencjach. Do moich Pacjentów zawsze podchodzę indywidualnie, uwzględniając ich potrzeby, możliwości ich organizmów, tak, by w optymalny sposób wpłynąć na stan ich zdrowia.

Dietetyk Katarzyna

mgr inż. Katarzyna Rozbicka

Dietetyk

Marcin Skrzypczak

Technik analityki medycznej, dietetyk, technik technologii żywienia, absolwent Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie na Wydziale Dietetyki oraz Planowania Żywieniowego. Należy do: Polskiego Stowarzyszenia Praktycznej Terapii Otyłości, Polskiego Towarzystwa Dietetyki, Polskiej Federacji Edukacji w Diabetologii oraz Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością.

Jestem dietetykiem z zawodu i zamiłowania, w czasie praktyki zawodowej zebrałem cenne doświadczenia, które wykorzystuję, pracując z Pacjentami cierpiącymi na różne schorzenia. Specjalizuję się w dietach odpowiednich dla: zaburzeń mikroflory jelit, nietolerancji pokarmowych, alergii, autyzmu, schorzeń układu ruchu, zakażeń pasożytniczych, grzybicy przewodu pokarmowego. Terapia, którą proponuję moim Pacjentom ma na celu normalizację masy ciała, a w konsekwencji poprawę stanu zdrowia i samopoczucia. Sądzę, że trwała zmiana nawyków żywieniowych, racjonalnie zaplanowana oraz indywidualnie dobrana aktywność fizyczna wsparta suplementacją, przynoszą wymierne rezultaty.

Udzielam wywiadów do lokalnej prasy i piszę artykuły, dzięki czemu mogę edukować i docierać do szerszej społeczności Warszawy. Swoją wiedzę również ciągle poszerzam i zdobywam nowe kwalifikacje, biorąc udział w konferencjach naukowych i szkoleniach odbywających się w kraju i za granicą. Bardzo sobie cenię pracę z ludźmi, a kontakt z Pacjentem jest dla mnie źródłem ogromnej satysfakcji zawodowej.

Moje zalecenia dietetyczne mają za zadanie przekazać każdemu Pacjentowi podstawowe zasady zdrowego żywienia oraz szeroko rozumianej profilaktyki zdrowia. Pracując jako doradca żywieniowy, zawsze kieruję się mottem „Gdy ma się zdrowie, można prawie wszystko, lecz gdy go zabraknie, to po co to wszystko”.

Dietetyk Marcin

mgr Marcin Skrzypczak

Dietetyk

Poznaj wszystkich naszych specjalistów

Menu