przycisk umów wizytę Panaceum

Punkt pobrań prywatnie – sposób na szybką diagnostykę

Od jakiegoś czasu niedomagasz i chcesz się przebadać? Prywatny punkt pobrań to rozwiązanie, które umożliwi ci nie tylko szybką, ale także i kompleksową diagnostykę.

Punkt pobrań – prywatnie szybciej się dowiesz, co Ci dolega

Bez względu na to, jakiego rodzaju problemy zdrowotne Ci dolegają, punkt pobrań prywatnie sprawi, że szybko będziesz mógł się zacząć leczyć.

Pod jakim kątem możesz się za jego pośrednictwem przebadać? Na szczęście oferta jest bardzo różnorodna. Do wyboru masz:

 • badania genetyczne, które są dostępne w różnych modułach (wariantach); ten najpopularniejszy to badanie stężenia kwasów tłuszczowych,
 • badania laboratoryjne – dzięki nim będziesz miał możliwość, żeby w końcu zacząć kontrolować poziom wszystkich najważniejszych wskaźników twojego organizmu; szybka diagnostyka umożliwi ci również szybkie i efektywne leczenie; w takim prywatnym punkcie pobrań bez najmniejszego problemu wykonasz pełną morfologię oraz naprawdę wszystkie badania krwi (np. próby wątrobowe, lipidogram, zmierzysz sobie poziom testosteronu, estradiolu oraz np. prolaktyny); warto pamiętać, że w tym przypadku masz do wyboru różne pakiety badań laboratoryjnych (np. na pasożyty, na boreliozę, cukrzycowe, tarczycowe oraz reumatoidalny),
 • badania na nietolerancję pokarmową – dzięki nim już będziesz wiedzieć, co ci szkodzi i czego unikać; nasz punkt pobrań Panaceum oferuje różne panele – w ramach każdego z nich dostępne są produkty, które najczęściej wywołują reakcje alergiczne; do wyboru masz tutaj np. panel na 220 spożywczych produktów i dodatków spożywczych albo test na tolerancję antybiotyków,
 • testy na alergię, które są dostępne w wielu różnych panelach; te najczęściej wybierane przez pacjentów to:
  • panel alergenów X – pokarmowy,
  • panel alergenów wziewnych,
  • panel alergenów atopowy,
  • panel alergenów mleko i gluten,
  • panel alergenów pediatryczny (i wiele innych).

Co jeszcze warto wiedzieć na temat prywatnego punktu pobrań?

Dobry prywatny punkt pobrań – taki jak Panaceum – pracuje szybko i bez pomyłek. Tam nie ma przestojów i miejsca na błędy. Specjaliści są dostępni dla każdego chętnego – wystarczy się z nimi wcześniej skontaktować i umówić na prywatną wizytę.

Taki prywatny punkt pobrań ma stały cennik, więc wydatki związane z diagnostyką można sobie dobrze (w ramach domowego budżetu) zaplanować (i to z wyprzedzeniem). Punktów pobrań, które działają prywatnie, jest dużo, szczególnie w Warszawie, ale nie wszystkie mają tak konkurencyjne ceny jak Panaceum i tak dobre podejście o swoich pacjentów. Właśnie dlatego warto postawić na prywatny punkt pobrań Panaceum w Warszawie, który cieszy się prestiżem i uznaniem ze strony pacjentów. Poza tym dostępna w Panaceum paleta badań do wykonania jest naprawdę szeroka. Tym samym dzięki Centrum Panaceum można w jednym miejscu przebadać się w sposób kompleksowy – i w ten sposób można zaoszczędzić nie tylko czas, ale także i własne pieniądze.

#punkt pobrań prywatnie #punkt pobrań cennik #punkt pobrań Warszawa #punkt pobrań prywatnie Warszawa


*Wszystkie artykuły medyczne prezentowane na stronie są zgodne z wiedzą medyczną, ale żaden nie może być traktowany jako diagnoza lekarska, lecz wyłącznie jako materiał edukacyjny. W przypadku zaobserwowania u siebie niepokojących objawów należy skonsultować się z lekarzem.

Punkt pobrań prywatnie w Warszawie

Badania w punkcie pobrań prywatnie w Warszawie wykonasz szybko, bezpiecznie i w konkurencyjnej cenie!

Sprawdź ofertę

5/5 - (2 votes)
Udostępnij artykuł w swojej sieci:
Menu