przycisk umów wizytę Panaceum

Punkt pobrań w Warszawie jako niezawodny sposób na szybką diagnostykę

Większości ludzi się wydaje, że jak coś ich boli albo nagle gorzej się poczuli, to wystarczy przeczekać. Można więc powiedzieć, że wychodzą z założenia, że samo im przejdzie – niestety, nie zawsze tak jest. Czasami przez długie lata można chorować np. na nadczynność tarczycy, cukrzycę, mieć pasożyty albo cierpieć na objawy o podłożu nowotworowym. Jaki z tego wniosek? Zamiast liczyć na to, że obędzie się bez wizyty u lekarza, lepiej dmuchać na zimne. Czasem takie w porę wykonane badanie może nawet uratować życie.

Badania laboratoryjne wykonywane prywatnie gwarantują szybsze rozwiązanie zdrowotnych problemów

Decydując się na skorzystanie z profesjonalnego i renomowanego punktu pobrań w Warszawie można mieć pewność, ze wynik będzie dostępny do odebrania szybko i że nie będzie mowy o żadnej pomyłce. Panaceum jest jednym z prywatnych punktów pobrań w centrum Warszawy, gdzie diagnostyka jest nie tylko szybka, skuteczna, w konkurencyjnej cenie, ale i przede wszystkim spełniająca wszystkie światowe oraz europejskie standardy.

Wiele osób doskonale wie, że takie same badania ma w swojej ofercie np. ALAB laboratoria, Synevo, Diagnostyka i inne punkty pobrań w Warszawie – stąd też nasuwa się im pytanie, czym tak naprawdę Panaceum się od nich różni?

Warto zacząć od tego, że punkt pobrań Panaceum:

 • ma w swojej ofercie wiele różnych i doskonale spersonalizowanych pakietów badań (dla kobiet, mężczyzn i dzieci),
 • wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, oferuje swoje usługi również w soboty,
 • gwarantuje najszybszy dostęp do wyników badań (często tego samego dnia),
 • pracownicy punktu pobrań Panaceum to wysokiej klasy specjaliści,
 • punkt pobrań Panaceum spełnia wszystkie obowiązujące aktualnie standardy z zakresu jakości oferowanych usług oraz bezpieczeństwa.

Warto również zdawać sobie sprawę z faktu, iż w punkcie pobrań Panaceum można wykonać kompleksowe badania np. w kierunku:

 • diagnostyki boreliozy (borelioza Ig G,),
 • pasożytów (tasiemiec IGG, IGM, Lamblii IGG, Ascari slarwa, Ascaris (Glista ludzka) IGG),
 • sprawdzenia poziomu hormonów w organizmie (dla kobiet – LH hormon luteinizujący, TSH III generecji, estradiol, progesteron, prolaktyna, FT 3, FT 4, FSH); jest też osobny wariant dla mężczyzn,
 • tarczycy – do wyboru jest pakiet podstawowy i rozszerzony,
 • ogólnej weryfikacji, czy jest się zdrowym (potas, morfologia krwi obwodowej, glukoza, cholesterol, sód, triglicerydy),
 • chorób o podłożu onkologicznym,
 • cukrzycy,
 • sprawdzenia, jak się rozwija ciąża (w każdym trymestrze).

Jak wyglądają „w praktyce” takie badania w punkcie pobrań w Warszawie?

Badania laboratoryjne w Warszawie np. w Panaceum można wykonać od ręki, czyli bez skierowania. Wszystkie wykonywane w warszawskim punkcie pobrań Panaceum badania krwi są opatrzone cennikiem – stąd też już zawczasu można zweryfikować, jaki będzie ich ostateczny (całkowity) koszt.

Prywatny punkt pobrań to pewnego rodzaju odpowiedź na potrzeby osób, które już nie chcą albo po prostu nie mogą czekać na te (skierowania i później już same badania), które byłyby wykonywane na fundusz (NFZ).

#punkt pobrań Warszawa #badania laboratoryjne warszawa #punkt pobrań cennik


*Wszystkie artykuły medyczne prezentowane na stronie są zgodne z wiedzą medyczną, ale żaden nie może być traktowany jako diagnoza lekarska, lecz wyłącznie jako materiał edukacyjny. W przypadku zaobserwowania u siebie niepokojących objawów należy skonsultować się z lekarzem.

Punkt pobrań prywatnie Warszawa

Badania w punkcie pobrań Panaceum w Warszawie wykonasz szybko, bezpiecznie i w konkurencyjnej cenie!

Sprawdź ofertę

4.7/5 - (4 votes)
Udostępnij artykuł w swojej sieci:
Menu