Cennik badań genetycznych

Testy Genetyczne IGENESIS

czas oczekiwania 30 dni roboczych

GENODIET IGENESIS COMPLETO (9 modułów: Slim, Micro, Sensor, Health, Detox, Fit Sport, Medline, Androgen, Neuro) 2990 zł
GENODIET IGENESIS ANTI AGING (4 moduły: Slim, Sensor, Micro, Detox) 2190 zł
OMEGA TEST – (badanie stężenia kwasów tłuszczowych) 290 zł

Legenda do modułów testów IGenesis:
Slim: analiza metabolizmu węglowodanów, tłuszczów i białek – pozwala na określenie właściwego profilu żywieniowego.
Micro: analiza metabolizmu witamin i mikroelementów: A, C, D, E, oraz B6,B9,B12 (kluczowe przy profilaktyce chorób serca) choliny oraz wapnia i magnezu.
Sensor: wskazuje predyspozycje do nietolerancji produktów tj: alkohol, kofeina, nikiel, sól, fuktoza, laktoza, gluten i predyspozycja do rozwoju celiakii oraz metabolizm żelaza i predyspozycje do anemii.
Health: daje informację o podatności do rozwoju hipoglikemii, ograniczonej aktywności insuliny, rozwoju otyłości brzusznej, oraz wystąpienia zespołu metabolicznego – określenie tych predyspozycji umożliwia skuteczną profilaktykę zdrowotną.­
Detox: określa predyspozycje genetyczne organizmu do skutecznej walki z nadmiarem wolnych rodników i zgromadzonych przez organizm toksyn.
Fit Sport: indywidualne predyspozycje genetyczne niezbędne do zoptymalizowania treningu, poprawienia wyników sportowych i przyspieszenia procesu regeneracji organizmu pacjenta. FIT Sport to odpowiedź na pytanie jaką aktywność sportową wybrać, w jakiej dyscyplinie pacjent, zarówno dorosły jak i dziecko osiągnie potencjalny sukces oraz jak optymalnie pracować nad kondycją.

Akceptujemy płatności kartami płatniczymi

visa-master

Menu